Bizden Haberler

Coşkun Yemek'e Özel Kalite Ödülü

Coşkun Yemek'e Özel Kalite Ödülü

“Manisa'da da faaliyet gösteren Coşkun Yemek firmasına uluslararası nitelikte hizmet verdiği için özel kalite ödülü verildi.”

Düzce'nin yanı sıra Manisa'da da faaliyet gösteren Coşkun Yemek firmasına uluslar arası nitelikte hizmet verdiği için özel kalite ödülü verildi. TSE tarafından düzenlenen Kalite Ödülleri töreni İstanbul'da yapıldı. Mal ve hizmet üretiminde kaliteye yakalayan ve TSE standartlarına uygun faaliyet gösteren firmalara düzenlenen törenle ödülleri verildi. Coşkun Yemek firması da TSE tarafından ödüllendirildi. Ödülü firma adına Tanju Coşkun aldı. Coşkun Yemek firmasına, sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyerek standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yaptığı gerekçesiyle "TSE Kalite Ödülü" verildi. Firma Yönetim Kurulu üyesi Tanju Coşkun, TSE kalite ödülü aldıkları için çok mutlu olduklarını ifade ederek, "Bu ödül bizim kalite çıtasını daha yükseğe koymaya teşvik etmiştir" dedi.

Kalite
Kalite

Günümüzde yemek firmalarının en büyük problemi olan kalite faktörü Coşkun Yemek'te bir lüks değil standarttır.

Besin Değeri
Besin Değeri

Diyetisyenlerimiz, yemeklerin besin değerlerini ayrıntılı biçimde kayıt altına alır, bizler de bu bilgileri müşterilerimizle paylaşırız.

Organizasyon
Organizasyon

Toplu mangal ve piknik organizasyonlarınızda yanınızdayız...

En İyi Sunum
En İyi Sunum

Usta aşçılarımızın ellerinde lezzet bulan enfes catering ve ikramlarımızı hem göze hem de damağa hitap edecek şekilde özenli ve şık bir sunum ile beğeniye sunuyoruz. Bizim için lezzetli yemek yapmak bir tutku, bu tutkuyu misafirlerimize yansıtmak ise bir sanattır.