Hakkımızda1959 yılında ticari hayatına başlayan COŞKUN YEMEK, günümüzde bölgenin en köklü gıda şirketlerinden biri haline gelmiştir. Toplu yemek ve servis hizmetleri alanında faaliyet gösteren, sürekli kendini yenileyen, insana ve eğitime yatırım yapan, kalite ve hijyen konusunda asla taviz vermeyen köklü ve çağdaş bir kuruluştur.

Yemeğin sadece karın doyurmak olmadığını, sağlıklı ve verimli çalışma gücünü arttıran önemli bir faktör olduğunu her zaman hatırlar ve hatırlatır. 2018 yılı itibari ile Düzce ve Manisa'da 200'ün üzerinde işyerinde, 400’ün üzerinde nitelikli ve tecrübeli personeli ile günde yaklaşık 30.000 kişiye taşıma yemek ve yerinde yemek üretim hizmeti vermektedir. Çağdaşlığı ilke edinmiş olan kuruluşumuz, sektöründeki tüm yeniliklerin öncü uygulayıcısı olmuştur. ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemi içinde yer alarak uluslararası kalite standartlarını da yerine getirmektedir.

Tadı Damağınıza Getirir...Kaliteli Yemek, Profesyonel Hizmet

Coşkun Yemek olarak önem verdiğimiz değerler vardır. Daha kaliteli hizmet sunabilmek için önceliklerimizi Tazelik, Esneklik, Hijyen ve Kalite başlıkları altında topluyoruz. Her zaman en taze ve besin değeri yüksek, kalitesinden ve temizliğinde emin olduğumuz ürünleri kullanarak sizlere sunuyoruz. Coşkun Yemek, sektörde farklılık yaratarak size özel esnek çözümleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirmeyi görev edinmiştir.

Coşkun Yemek’ in temel amaçları; kaliteli ve lezzetli yemek sunmak, hijyenik bir ortamda üretim yapmak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve profesyonel yönetim anlayışının sağlanmasıdır. Üretimde kullanılan tüm malzemeler titizlikle seçilmekte ve gıda sektöründe önde gelen firmalardan temin edilmektedir.

Coşkun Yemek - Düzce

Coşkun Yemek - Manisa