Outside & CateringCoşkun Yemek olarak; ziyafet, açılışlar, şirket yemekleri, konferanslar, davet, düğün ve kokteyl gibi; hijyen, görsel sunum ve zarafetin öne çıktığı organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir.

Sizin için ne kadar özelse, bizim için de öyle..

Özel yemek organizasyonlarınıza misafirleriniz için size özel ürettiğimiz çözümlerle unutulmaz davetlerin unutulmaz lezzetlerle hatırlanmasını sağlıyoruz. Kongre, konferans, seminer, panel, şirket ve bayi toplantıları, iftarlar, düğün ve nişan gibi özel davetlerinizi uzman şeflerimiz ve garsonlarımızın sunumuyla size ve misafirlerinize özel kılıyoruz.

Coşkun Yemek olarak organizasyonunuzu atmosferine uygun yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkıyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz. Organizasyonlarınız da yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güler yüzlü personellerimize emanet edin.

Detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.

İletişimCoşkun Aş ve Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

İLETİŞİM FORMU

Fikir ve görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen öneri, istek veya şikayetleriniz için formu doldurarak bize gönderiniz. Form tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili departmanda görevli sorumlu arkadaşlarımız sizi bilgilendireceklerdir.

Adres

Coşkun Aş ve Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
D-100 Karayolu Üzeri. Gökçe Köyü Mevkii
Merkez / 81100 / Düzce / Türkiye
+90 (380) 551 33 30 - 31 - 33

Konum