Hizmetlerimiz

Coşkun Saloon

Coşkun Saloon

“Düğün, toplantı, davet, kokteyl, parti ve benzeri organizasyonlarda davetlilerinize karşı hoş bir servis sunmak ve aynı zamanda çok yüksek maliyetlerden kaçınmak için saloon hizmeti alabilirsiniz.”

Açık büfe ikram hizmetini herkes yapamaz. Her an her şeye hazırlıklı olunması gerekir. Bir catering firması sürekli bu organizasyonların içinde olduğu için gerekli birikim ve tecrübesiyle size mükemmel çözümler üretir. Sizde organizasyon sonucunda yorulmamış ve sıkıntıya girmemiş olursunuz…

Sizlerden gelecek talep doğrultusunda içecek ve yemek menülerimiz şekillenecek , neticelenecek menü doğrultusunda en iyi hizmeti alacaksınız. Kokteyl ve organizasyon menü örneklerimiz inceleyebilir daha iyisini hayal edip uygulamasını bizden bekleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Kalite
Kalite

Günümüzde yemek firmalarının en büyük problemi olan kalite faktörü Coşkun Yemek'te bir lüks değil standarttır.

Besin Değeri
Besin Değeri

Diyetisyenlerimiz, yemeklerin besin değerlerini ayrıntılı biçimde kayıt altına alır, bizler de bu bilgileri müşterilerimizle paylaşırız.

Organizasyon
Organizasyon

Toplu mangal ve piknik organizasyonlarınızda yanınızdayız...

En İyi Sunum
En İyi Sunum

Usta aşçılarımızın ellerinde lezzet bulan enfes catering ve ikramlarımızı hem göze hem de damağa hitap edecek şekilde özenli ve şık bir sunum ile beğeniye sunuyoruz. Bizim için lezzetli yemek yapmak bir tutku, bu tutkuyu misafirlerimize yansıtmak ise bir sanattır.