Coşkun Yemek Düzce’nin gururu oldu

Düzce Merkez’de faaliyet gösteren Coşkun Yemek firması, TSE tarafından sürdürülebilir kalite anlayışından dolayı “Kalite Ödülü” ile ödüllendiriliyor.

TSE'den yapılan yazılı açıklamaya göre, TSE, 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü'nde düzenlenecek törenle, Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren, sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyerek standardizasyon ve kalite alanında başarılı çalışmalar yapan kurum ve kuruluşlara "TSE Kalite Ödülü"nü takdim edecek. Tören kapsamında Düzce Merkez'de faaliyet gösteren Coşkun Yemek ünvanlı Coşkun Gıda Aş. isimli firmada kalite ödülü alacak.

Platin, Altın, Gümüş ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere 4 ayrı kategoride verilecek ödüller bugün saat 19.30’da İstanbul’da Cevahir Otel’de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Törene Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün de katılacak.

TSE Başkanı Hulusi yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "TSE'nin tüm bu faaliyetlerde temel hareket noktası ise ülkemizde kalite anlayışının benimsenmesi, kurum ve kuruluşlarda kalite altyapısının kurulması ve geliştirilmesidir. 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü'nde, TSE Marmara Bölge Koordinatörlüğü'nün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 'TSE Kalite Ödülleri' töreni de bu paralelde düzenlenmektedir. Marmara Bölgesi'nde Enstitümüzden belgeli kurum ve kuruluşlar arasından kalite alanında başarılı çalışmalarıyla öne çıkanların ödüllendirilmesinin amaçlandığı bu organizasyonun mal ve hizmet üretiminde kalitenin öneminin bir kez daha vurgulanmasını sağlayacağına inanıyoruz."

Kaynak için tıklayınız...

Tagged under: steaks pancakes recipe

Coşkun Yemek - Düzce

Coşkun Yemek - Manisa